بیوگرافی

شرکت یزد سرنگ در سال ۱۹۸۶ با شماره ثبت ۱۱۶٧ و با مدیریت اقای دکتر سید جلال محامدی به منظور تولید انواع سرنگ یکبار مصرف تاسیس گردید و در سال ۱۹۹۱رسما فعالیت تولیدی خود را با تولید انواع سرنگ  ٢و۵و۱۰میلی لیتر اغاز نمود.

ماشین آلات مربوطه شامل ماشینهای تزریق- قالبها-دستگاههای چاپ و مونتاژ - بسته بندی و سیستم کامل استریل به روش EO از شرکت Engel اتریش خریداری گردید.

در سال ۱۹۹٤ظرفیت تولید شرکت با افزودن ٢خط تولید انسولین وسرنگ ٢۰میلی لیتر با استفاده از ماشین آلات و  قالبهاو دستگاههای چاپ و مونتاژ از کره به حدود ۷۰میلیون عدد در سال رسید.

شرکت با برخورداری از هیئت مدیره کارامد و متخصص و همکاران و پرسنل تولید فنی و آموزش دیده که در حال حاضر حدود ۷۰نفر می باشند به کار خود ادامه میدهد. یزد سرنگ با استفاده از روش تولید  GMPاستاندارد های ملی ایران و سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001-2000) سعی بر این دارد تا کیفیت قابل قبول و رضایت بخشی را ارائه نماید.

با اخذ گواهینامه  های استانداردملی ایران، استاندارد  2016:ISO 13485وCE و پروانه های  ساخت  از اداره کل تجهیزات پزشکی ، شرکت کالاهای تولیدی خود را در  داخل و خارج از کشور عرضه می نماید و با استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است.

اهداف دیگر شرکت که قبلا هم با همکاری بعضی از شرکت ها از جمله B.D و B.BRAUN از طریق نمایندگی ایران انجام پذیرفته تکمیل محصولات پزشکی از جمله سرسوزن و انژیوکت (I.V catheter)  بوده و جهت توزیع محصولات خود به شکل کامل و مجموعه ای نیاز به کالاهای تمام شده و یا نیمه اماده جهت تکمیل سبد توزیع خود می باشد.

پیشنهاد دریافت سرسوزن دندانپزشکی و سرنگ یکبار مصرف جهت مصارف دندانپزشکی  از جمله این درخواستها می باشد.

پروزه تولید انواع سرنگهای AD با حجمهای مختلف و سرنگ بکبار مصرف دندانپزشکی ساخت شرکت یزد سرنگ با ظرفیت ۸۰ میلیون عدد در سال راه اندازی گردیده و هم اکنون به تولیدات کمی شرکت اضافه شده است.